Tajemství splněného snu

Také když si něco přejete a „ONO“ se Vám to splní , tak máte velkou radost?

Mně se splnil krásný sen – již dlouho obdivuji Marii Diamond, která patří mezi celosvětově uznávané transformační učitele, spisovatele a motivační řečníky. Můžete ji znát z celosvětového fenoménu The Secret (v češtině jako TAJEMSTVÍ). Kde šíří svou mimořádnou znalost kvantové fyziky, zákona přitažlivosti a Feng Shui energie. Po celém světe učí svůj úžasný program, který zcela promění váš úspěch, vaše zdraví, vaše vztahy a vaší vnitřní moudrost. Je to Belgičanka, která se přestěhovala do Ameriky a nyní žije ve Francii. Začala jezdit do Čech a na Slovensko a to především do Prahy nebo Bratislavy.

Jednou známá (z internetu) jela na její kurz. Poprosila jsem ji, aby Marii Diamond pozdravovala a ona mi vzkázala, že se těší na osobní setkání se mnou – jak to mohla vědět?!?!

Říkala jsem si, kdyby tak byla někde blíž….24.6.2015 jsem otevřela internet a k mému úžasu na mě „vykouklo“, že je možnost zúčastnit se v Brně večerního setkání na téma –„Tajemství úspěchu“. Myslíte, že snad bude někdy ještě blíž, (dnes již mohu napsat, že byla i blíž a to ve vedlejším okrese Třebíč , že by třeba přijela za mnou až do Žďáru nad Sázavou? Byla to jedinečná příležitost, jak slyšet a osobně se setkat s touto ženou.

Hned jsem proto učinila patřičné kroky a jeli jsme. Čekala jsem na svou dceru v předsálí a představte si, že než začal kurz, tak mnou obdivovaná Marie chodila mezi lidmi a srdečně se s nimi zdravila, podávala jim ruku, některé dokonce objala a stále říkala „HELOU“ a „HAVARJÚ. Myslela jsem si, že se s těmi lidmi jistě už viděla, nebo je zná osobně. Stále procházela chodbou a vítala se dalšími příchozími, když v tom se její pohled stočil ke mně. Pozdravila mě, usmála se a ukázala abych šla k ní, stála jsem jako přibitá a dívala se okolo, jestli opravdu myslí mě. Podívala jsem se za sebe, ale tam nikdo nebyl, lidé přede mnou se rozestoupili a ona šla ke mně. To už mi tekly slzy jako hrachy a já nemohla uvěřit svým očím. Říkala to své „HELOU“ a „HAVARJÚ a já jí jen ukazovala, že mi srdce dělá „Bum, bum, bum…“ Položila svou ruku na mou hruď a požádala, aby nás někdo vyfotil.

TAK A TAKHLE TO BYLO:

Celý večer byl příjemný, z Marie zářila obrovská energie a lidskost.

Její knihu, kterou čtu již asi po třetí, jsem si nechala podepsat a Marie do ní přidala věnování i s osobním doporučením.                   Já jsem jí přivezla několik mnou malovaných přáníček, které jí udělaly radost.

 Marie Diamond byla úžasná a já děkuji vesmíru za toto setkání.

Tak už se s Marií známe osobně – byl to můj dlouholetý sen!! Jsem VDĚČNÁ!!!

A já mám pro Vás skvělou nabídku, objednejte si u mě knihu“Umění zákona přitažlivosti „

TAJEMSTVÍ ZÁKONA PŘITAŽLIVOSTI – 24 vesmírných principů, které transformují váš úspěch, zdraví, vztahy a moudrost .         …“doufám, že vám prostřednictvím této knihy budu moci být rádcem při transformaci vašeho života a že s její pomocí dosáhnete posunu ve vnímání svého vlastního vědomí.” [Marie Diamond]

   Nabízím Vám její úžasnou knihu pouze za 288,-Kč + poštovné (běžná cena je 360,Kč)                                                               Při nákupu 2 knih snížím cenu na 266,-Kč/ks, při nákupu 3 knih sleva na 250,-Kč/ks

Využijte této nabídky a napište mi co nejdříve.

Já Vám přeji krásné dny ( nejen při čtení knihy ) ale i splněné sny

Váš kouč Marie Kostelecká

www.mariekostelecka.cz

„Inspiruji lidi ke změnám, které vedou k radostnějšímu, spokojenějšímu a štastnějšímu životu.“

Napsat komentář

Close Menu