TAJEMSTVÍ SPLNĚNÉHO SNU

Také když si něco přejete a „ONO“ se Vám to splní , tak máte velkou radost?

Mně se splnil krásný sen – již dlouho obdivuji Marii Diamond, která patří mezi celosvětově uznávané transformační učitele, spisovatele a motivační řečníky. Můžete ji znát z celosvětového fenoménu The Secret – film TAJEMSTVÍ, kde šíří svou mimořádnou znalost kvantové fyziky, zákona přitažlivosti a Feng Shui energie. Po celém světe učí svůj úžasný program, který zcela promění váš úspěch, zdraví, vztahy a vaší vnitřní moudrost. Narodila se v Belgii, pak se přestěhovala do Ameriky (když se natáčel film Tajemství) a nyní žije ve Francii. Vždy ji „něco“ napoví, kam má jet a proto přijela do Čech a na Slovensko a to především do Prahy nebo Bratislavy.

Jednou jsem zjistila, že jedna paní na internetu ( již ani nevím která to byla, ale klidně ať se přihlásí, chci ji ještě jednou poděkovat) jela na její kurz do Prahy. Tehdy jsem nemohla jet bylo to nad mé síly, (protože jsem v r. 2003 vážně onemocněla). Proto jsem paní X poprosila, aby Marii Diamond pozdravovala a ona ji to opravdu vyřídila a Marie, protože je jasnovidná, tak se na mě „napojila“ a vzkázala mi, že se těší na osobní setkání se mnou – HA, – jak to mohla vědět?!?! Já jsem tomu nemohla uvěřit, ale…

Říkala jsem si, kéž by tak byla někde blíž….a světe div se – 24.6.2015 jsem otevřela internet a k mému úžasu na mě „vykouklo“, že je možnost zúčastnit se v Brně večerního setkání na téma –„Tajemství úspěchu“. Myslíte, že snad bude někdy ještě blíž, že by třeba přijela za mnou až do Žďáru nad Sázavou? ?!?! (Dnes již mohu napsat, že byla i blíž a to ve vedlejším okrese Třebíč, v obci Kuroslepy, v hotelu, který je celý kulatý a je postavený podle základů Feng Shui). Byla to jedinečná příležitost, jak slyšet a osobně se setkat s touto ženou.

Hned jsem proto učinila patřičné kroky a jeli jsme. Čekala jsem na svou dceru v předsálí a představte si, že než začal kurz, tak mnou obdivovaná Marie chodila mezi lidmi a srdečně se s nimi zdravila, podávala jim ruku, některé dokonce objala a stále říkala „HELOU“ a „HAVARJÚ. Myslela jsem si, že se s těmi lidmi jistě zná osobně. Stále procházela chodbou a vítala se dalšími příchozími, když v tom se podívala na mně. Pozdravila mě, usmála se a ukázala rukou abych šla k ní, stála jsem jako přibitá a dívala se okolo, jestli opravdu myslí mě. Podívala jsem se za sebe, ale tam nikdo nebyl, lidé přede mnou se hned rozestoupili a ona šla přímo ke mně. No chápete??? To už mi tekly slzy jako hrachy a já nemohla uvěřit svým očím. Říkala to své „HELOU“ a „HAVARJÚ a já jí jen ukazovala, že mi srdce rychle dělá „Bum, bum, bum…“ Položila svou ruku na mou hruď a požádala, aby nás někdo vyfotil. Uplakaně uplakaná, ale šťastná:

TAK A TAKHLE TO BYLO:

Celý večer byl příjemný, z Marie zářila obrovská energie a lidskost.

Její knihu, kterou čtu již asi po třetí,  jsem si nechala podepsat a Marie mi do ní přidala osobní věnování i s tajným doporučením:). Já jsem Marii přivezla několik mnou malovaných obrázků, které jí udělaly radost.

 Marie Diamond byla úžasná a já děkuji vesmíru za toto setkání. Tak a už se s Marií známe osobně – byl to můj dlouholetý sen!! Jsem VDĚČNÁ!!!

A já mám pro Vás skvělou nabídku, objednejte si u mě knihu“Umění zákona přitažlivosti „

TAJEMSTVÍ ZÁKONA PŘITAŽLIVOSTI – 24 vesmírných principů, které transformují váš úspěch, zdraví, vztahy a moudrost .…“doufám, že vám prostřednictvím této knihy budu moci být rádcem při transformaci vašeho života a že s její pomocí dosáhnete posunu ve vnímání svého vlastního vědomí.” [Marie Diamond]

   Nabízím Vám tuto úžasnou knihu pouze za 299,-Kč + poštovné (běžná cena je 360,Kč) Při nákupu 2 knih snížím cenu na 266,-Kč/ks

A JEŠTĚ VÁM PŘIDÁM ZDARMA MEDITACI – „SVĚTELNÉ PROUDY“ PŘÍMO OD MARIE DIAMOND ( S PŘEKLADEM V ČJ).

Tuto meditaci Marie a její žáci používají denně, buďte jedním z nich!

Využijte této nabídky a napište mi co nejdříve.

Já Vám přeji krásné dny ( nejen při čtení knihy ) ale i splněné sny!

Váš kouč Marie Kostelecká

www.mariekostelecka.cz

„Inspiruji lidi ke změnám, které vedou k radostnějšímu, spokojenějšímu a štastnějšímu životu.“

Tento příspěvek má jeden komentář

Napsat komentář