O mně

Jmenuji se Marie Kostelecká a vítám Vás na mém webu.

Narodila jsem se v malé vesničce Svratouch a náš dobrý soused byl léčitel Jindřich Paseka, kterého jsem nejčastěji navštěvovala ve svém nejtěžším životním období, kdy jsem vážně onemocněla primární plicní hypertenzí- velmi těžké onemocnění, které má jeden z miliónu, bylo by lepší vyhrát ve Sportce! Zkolabovala jsem a bylo to za minutu 12, nemohla jsem se nadechnout, chodit, dělat ty nejzákladnější věci, no vlastně skoro NIC (byla jsem v plné invaliditě), vše mě bolelo, dívala jsem se, jak mi rostou dcery (moc jsem plakala) a při každém nedostatečném nádechu jsem se strašně bála… Léčitel mě vždy přivítal slovy: „Tak copak tě trápí děuče?“  Vždy zdůrazňoval, jak je důležitý psychický klid a nikdy nezapomenu na jeho slova: „KLID NÁS LÉČÍ, NEKLID NÁS NIČÍ!“ – Důležitá slova i pro toto období! Jednou mi dal přečíst článek v časopise Meduňka, kde jsem se dočetla o terapii EFT. Připadalo mi to až neuvěřitelně jednoduché, že já si budu ťukat na hlavu a ono mi to pomůže. Tuto metodu jsem se začala učit a pomáhat tak nejen sobě ale i ostatním. Negativní emoce jako je – Strach, zlost, zoufalství, smutek, žárlivost, nenávist atd. si „vyťukávám“ skoro každý den. A když jsem se při předávání certifikátu zeptala: „Jak mám pomáhat lidem, když nejsem úplně zdravá?! Tak jsem dostala odpověď: „A kdo je? A ty budeš chápající a citlivý terapeut, protože sis prošla těžkým obdobím.  Pokud vás něco trápí, nebo se chcete „POUZE“ na cokoli zeptat, tak mi napište.

DĚKUJI za každý den, za každou minutu, za DĚKUJI za každý nádech.

I proto, jsem si vybrala moto: RADOST ZNOVU ŽÍT!!!

Z POHODLÍ VAŠEHO DOMOVA MŮŽETE ZMĚNIT VÁŠ ŽIVOT K LEPŠÍMU!  
 

Jak EFT terapie pomohla jiným lidem najdete zde: REFERENCE

Příběhy mých klientů si můžete přečíst zde: Případy EFT

Přihlaste se na stránku FB  – Kouč Marie Kostelecká

NIKDY NENÍ POZDĚ NA ŠŤASTNÝ ŽIVOT = RADOST ZNOVU ŽÍT !

Udělejte něco pro sebe, máte nějaké dotazy – napište mi TEĎ hned !!! 

 
 

Krásný každý den“ Váš kouč Marie Kostelecká

www.mariekostelecka.cz

„Inspiruji lidi ke změnám, které vedou k radostnějšímu, spokojenějšímu a šťastnějšímu životu.“

O léčebné metodě EFT jsem se dozvěděla z časopisu Meduňka: VZPOMÍNKA NA LÉČITELE JINDŘICHA PASEKU) v době, kdy jsem vážně onemocněla Tato technika mě natolik zaujala, že jsem se rozhodla ji více prozkoumat.

Stále se vzdělávám a učím se od těch nejlepších.

•On-line program s Marie Diamond – Intuíciou k úspechu  (2017)

Poselství  s Marie Diamond 2017

• seminář Marie Diamond Praha best of you 2016 

 Diamond Leadership Circles  s Marií Diamond (2015)

• Diamond Dowsing Basic Seminář  (2015) s M. Diamond, seminář Diamantové proutkaření – odstraňuje negativní vibrace ve vaší domácnosti nebo kanceláři

• Tajemství úspěchu s Marií Diamond ( 24.červen 2015)

 Řeč těla – Peter Sasín (2015) účinná neverbální komunikace, kódování a řeči těla, zvyšování vlivu a charizma, neverbální komunikace, kotvy…)

•  KVANTOVÉ UZDRAVENÍ vyhrála jsem vstupenku na tento seminář   MaruškaKostelecká – Gratuluji!  Renata Angelo Kronowetterová 22.2.2015

• Poselství 2015 s Marie Diamond 

• Poselství 2014 s Marie Diamond 

• Transformujte svůj život a byznys s Marií Diamond (kterou můžete znát z filmu TAJEMSTVÍ)

 •  CERTIFIKOVANÝ VÝCVIK ZDRAVÉHO žIVOTNÍHO STALU A ROZVOJE OSOBNOSTI a TERAPEUT ENERGETICKÉ PSYCHOLOGIE & EFT  (2012) AKREDITACE MŠMT www.eft.cz
  • Výcvik obsahoval tyto předměty: Efektivní stres management, Pozitivní myšlení, Základy vizualizace, Sebevědomí, Péče o zdravý životní styl a psychiku….

  Jsem členem v Asociaci terapeutů energetické psychologie & EFT

  Pracuji se základními technikami EFT, a ostatními osvědčenými metodami a principy jako jsou NLP (Neurolingvistické programování), hypnoterapie, principy z Kurzu zázraků zákona přitažlivosti a základy Autopatie.

 • • Škola sebevědomí a štěstí (2011)• Kouč osobního rozvoje (2011)
 • Certifikovaný EFT praktik II. stupen (2010)   abychom dostali certifikát z tohoto kuzu, museli jsme napsat svůj případ : MOJE PRVNÍ TERAPIE EFT S KLIENTEM 
 • EFT pro každého I stupeň (2008)  – Základy EFT pro zdraví a úspěch 
  Tento kurz je určen pro lidi, kteří se chtějí aktivně podílet na odstranění vlastních problémů. EFT fungovalo, tak jsem se chtěla dozvědět víc, jak pomoci sobě i ostatním, a proto jsem prošla dalšími kurzy:
 • REIKY II (2001)
 • REIKY I (2001)