Reference

 

Kámen z hrudi je pryč…
„Dobrý den, moc moc děkuji za středu, daří se mi od té doby daleko lépe pracovat s problémy, o kterých jsme mluvily, kámen z hrudi je pryč… jsem moc vděčná za veškerou Vaši pomoc, obrovsky se mi ulevilo po každém sezení s Vámi 🙏🏼 člověku se ty problémy zdají velké, náročné a komplikované, a přitom se jich dá tak snadno zbavit! Moc si toho vážím a děkuji za Vás! 🙏🏼
Přeji Vám nádherné Velikonoce plné pohody a nové naděje, která z těchto svátků plyne 🌸
– DĚKUJI Aničce ZA KRÁSNÁ SLOVA, jsem velmi ráda že jsem mohla pomoci s metodou EFT, už tolika lidem. A za každého jsem ráda, příště pomohu třeba vám!
Já říkám – Krok po kroku pokroku a to by bylo aby nebylo.
Přeji krásné svátky jara Marie Kostelecká
Více refercencí https://mariekostelecka.cz/reference/ a informací na webu: www.mariekostelecka.cz
 

„Se srdcem na dlani“

Po EFT s Maruškou Kosteleckou mi doslova spadl ze srdce balvan. 12 let mě tížil životní zvrat, se kterým jsem se nedokázala smířit, přijmout ho a odpustit. Tento postoj měl špatný vliv na mé zdraví i psychickou pohodu. Maruška dokázala během jedné hodiny téměř zázrak. Svým empatickým, milým a chápavým přístupem mi pomohla se zklidnit a vložit se do terapie celým svým bytím. Díky výborně mířeným otázkám a jasnému vedení jsem cítila bezpečí a úlevu už po několika prvních minutách. Maruška se mnou po celou hodinu trpělivě pracovala na vytažení omezujících myšlenek z mého podvědomí a jejich rozpuštění, což mi neskutečně ulevilo a pomohlo změnit chování tak, že se cítím o mnoho šťastnější. Pokud vás také něco tíží, obraťte se s důvěrou na Marušku a věřte mi, že vás nezklame. Je to totiž nejen skvělá odbornice, ale i vzácný člověk se srdcem na dlani a obrovskou touhou vám pomoci.

Michaela Vopelková, České Budějovice

„Velmi děkuji, věřím, že tato slova pomohou i někomu dalšímu, kdo potřebuje pomoci.“

 

 

“Setkání s Kouzelnou Babičkou

(sorry, ale ten pocit z toho je prostě takový – hřejivý, laskavý, jako když vás někdo zabalí do deky a dá vám horký kakao). S Maruškou jsme se potkaly kvůli něčemu, co mě hněte. Hnětlo. Trochu mě znáte, takže víte, že si lidi do hlavy moc nepouštím. Minimálně ne snadno a ne hned. Obvykle se dlouze rozmýšlím, než se svěřím. Jsem taková od “co si pamatuju”.

Já nevím, jak to dělá, ale vyklopila jsem jí to na první dobrou. Asi je to tou mateřskou laskavostí, která z ní čiší. Cítíte, že vás nesoudí, ale hledá cestu, jak vám pomoci.

Ťukání je pro mne zcela nový zážitek. Koketovala jsem s tím, ale nijak významně. Prostě jsem reálně neťukala. Co mě překvapilo byla cesta, jakou jsme se dobraly k tomu, co teda budeme ťukat. Ne důsledek, ale příčinu, kterou jsem považovala za víceméně bezvýznamnou bledou vzpomínku. A teď bacha – z jeslí, starou skoro 40 let. Měla jsem za to, že je už dávno vyřešená při psychoanalýze někdy kolem dvacítky.

A to vám aspoň ve zkratce popíšu, protože to stojí za to. Byla jsem trochu hubatá na “tetu”. Ta mě drapla za ruku, odtáhla do ložnice, kde jsme spali po obědě, a zavřela mě tam. Ve vzpomínce byla okna až vysoko pod stropem, klika dveří nedosažitelně vysoko (dvouleťák), šero, stíny… Brečela jsem, kopala a bušila do dveří, prosila… Nic. Bezmoc. Agrese otočená dovnitř. Proťukaly jsme to a konečný obraz jsem já jak držím tu malou (sebe) v náručí a v místnosti je teplý žlutý světlo. Úleva, klid a mír. Malá Madlenka je v bezpečí milující náruče. Je to fakt pohlazení, který vám vřele doporučuju.

Děkuju Maruško, ještě se uvidíme… “

Magdalena Majda Kučerová

 

 

Reference od další spokojené klientky:

„Maruško, velmi si mi pomohla. Po tom co jsme spolu poprvé mluvily se mi ulevilo v bolestech na srdíčku. Teď už vím, že jsem neudělala nic špatně, vím, že nechci aby mi kdokoliv ubližoval a aby svou sobeckostí ubližovali dceři i synům. Mám sny…chci se postavit na vlastní nohy, těším se na práci co přijde a chci na sebe být hrdá, že to všechno zvládnu jako slušný člověk a nesnížím se k tomu co oni dva.  Jsi pro mě úžasná bytost.“ Soňa Dudková

Velmi děkuji Soničko a věřím, že tato slova pomohou i někomu dalšímu, kdo potřebuje pomoci.
 
     

                     

Spokojená klientka

„Dobrý den, daří se mi dobře, hodně jsem pokročila, jsem moc ráda!
 
Určitě mi to pomohlo hodně, protože si jinak neumím představit,
 
jak by se mi „to“ (konkrétní věc, kterou jsme řešily) mohlo tak zlepšit…
 
Dokážu si teď líp vše sama vysvětlit a uklidnit se, aniž bych něco hledala nebo to moc řešila.

Je to příjemné, milé, člověk se uvolní, může říct nahlas vše,

i to, co by třeba rodině říct nechtěl, což taky hodně pomůže,

a celkově prostě proto, že jste mi moc pomohla, aspoň já to tak cítím. Děkuji!“

Anna D.

————————————————

„Dobrý den paní Kostelecká.

Děkuji moc, jste laskavá. Cítím se skvěle a uvolněně a spalo se mi dobře, sice se mi „přítel“ naboural do snů,

ale hravě jsem si s „tím“ poradila. ???? 

Taky jsem si říkala , že vám musím napsat, že už to je týden,

co jsem u vás byla a mám se moc fajn.. nějak to opravdu ve mně přeplo a lip se dýchá a žije ???? a co vy?

mějte krásný víkend Veronika S.“

Není NÁHODA, že právě TEĎ čtete tyto řádky, řešíte něco ve svém životě?

Téma Terapie může být: „Vztahy osobní nebo pracovní, Práce, Neúspěchy, Dětství (škola, rodiče, kamarádi…), Nepříjemné zážitky, Vzpomínky, Sebevědomí, jiné…“

Jak EFT terapie pomohla jiným lidem najdete zde: REFERENCE

Příběhy mých klientů si můžete přečíst zde: Případy EFT

Pokud se chcete na cokoli zeptat, tak mi napište.

DEJ LIKE FB STRÁNCE – Kouč Marie Kostelecká

Krásný každý den“ Váš kouč Marie Kosteleck

   

Ve své práci se setkávám s lidmi, kterým pomáhám řešit jejich problémy –

Je to již nějaký pátek, kdy se na mě obrátila dvojice mladých lidí, kteří měli mezi sebou několik nevyjasněných otázek a jednou z nich bylo i mít, či nemít děťátko. Nejdříve jsem si je pozvala oba a dala jim vyplnit malý test, kde oba odpovídali na stejné otázky a pak chodili každý sám a pracovali jsme s každým samostatně…. Po několika terapiích, kdy jsme se probrali vše, co tento mladý pár trápilo, se v jejich životě stalo několik nemalých změn a oni si nyní užívají život takový jaký chtějí a jde jim to moc dobře. Musím pochválit OBA, ale zvlášť Jakuba, protože většinou chodí ženy a víc chtějí řešit partnerský život. Nevím, proč muži nechtějí pomoci, jde přece o společný život a někdy stačí tak málo, někomu se svěřit, podívat se na věci z jiného úhlu pohledu a … Nejsem pak zastáncem ženy ani muže, ale jejich hezkého života a hlavně dětí, které si zaslouží žít v klidu a spokojenosti, stejně jako každý!!!!  Protože k sobě byli upřímní , děkuji jim za jejich důvěru a krásným výsledkem je i to, že když jsem se nedávno ptala, jak se jim daří, odpověděli mi takto:

„Ano, všichni zdraví a spokojení! Jsme v půlce těhotenství….už se těšíme….

 Jo jo, už JSME si několikrát říkali, že je to štěstí že JSME vás poznali. A teď si to užíváme, díky vám a dlouhé cestě, která chce ještě dopilovat, ale s vámi se toho nebojíme!“

CO K TOMU DODAT?!

RADOST ZNOVU ŽÍT!
Marie Kostelecká – terapeut energetické psychologie & EFT
www.mariekostelecka.cz

DOBŘÍ ANDĚLÉ SE VRACEJÍ.

Ráda pomáhám lidem, někdy i nabídnu, že udělám terapii ZDARMA, ale ZDARMA, neznamená zadarmo. Stejně jako v tomto případě. Paní Helenka je ANDĚL, který si prošel těžkými zkouškami, velmi si ji vážím a setkání s ní mě velmi obohatilo.

Po terapii mi sama úžasná Helenka na oplátku poslala balíček s voňavým překvapením, za který ještě jednou velmi děkuji. A ještě napsala REFERENCI, jak na ní spolupráce se mnou zapůsobila – posuďte sami :

„Milá Maruško, z celého srdce Ti děkuji za koučink, který jsem s Tebou prožila. Ovlivnilo to mnoho věcí, které jsem si neuvědomovala, díky Tobě jsem ještě mnohem šťastnější člověk, prožívám ještě krásnější chvíle mého života a po zdravotního stránce jsi mi pomohla natolik, že problémy se v takové míře již neobjevují. Velice si vážím našeho vztahu a kdybych se někdy dostala do jakéhokoliv problému, vím, že Ty mi pomůžeš. Velice si Tě vážím, protože jsi na vysoké profesní úrovni. „

PS: Jinak si na nic nestěžuji. Panické ataky mě zatím netrápí, díky Tobě.

Helena Svatková, Ostrov

NEJČERSTVĚJŠÍ REFERENCE:

Další klient který si dodal odvahy a přišel na EFT terapii, (mužů chodí mnohem méně, než žen se mi svěřil se svými problémy a odcházel spokojený, stejně jako jeho kolegyně v práci, které již u mě byly a jejich spokojenost přesvědčila i tohoto pána.

Za několik málo dní dosáhl velmi velkého úspěchu, který s ním oslavovala celá jeho rodina i kolegové v práci a i já jsem se radovala, jakého pokroku dosáhl a jak se vede celému kolektivu.

Poblahopřála jsem i jeho manželce, která je jeho velkou oporou a ona mi takto odpověděla :

„Dobrý den, děkuji moc, velmi mě to potěšilo. Ale jinak i já děkuji i Vám od Vaší návštěvy je muž úplně jiný, jak se říká vysmátý jak lečo. I v práci je klidnější, hned ho všechno nerozčílí. Ještě jednou moc děkuji a klobouk dolů, protože i paní .M je jak vyměněná a i paní J , moc to všem pomohlo a prospělo a v kanceláři už není takový dusno a napjatá atmosféra. Ještě tady máme dva klienty k Vám ale ty se zatím brání. Tak uvidíme časem Martina“

————————————————————————

Božena Veselá 4.5.2017 (19:11)
Milá paní Kostelecká MARUŠKO.

Děkuji, děkuji, děkuji. Díky VÁM opět žiji, směji se, komunikuji s okolím a těším se na nové krásné dny díky.

ZDE JE MOJE ODPOVĚĎ: NEJČERSTVĚJŠÍ REFERENCE:

„Milá paní Boženko, jsem ráda, že jsem mohla pomoci, pomocí terapie EFT, abyste opět byla VESELÁ!!!!“

—————————————————————————————-

Další spokojená klientka mi po terapii EFT napsala:

„Dobrý den, paní Kostelecká,

Jak se máte? Věřím, že jste stále dobře naladěná  Čas letí jak voda. Kdo by byl řekl, že už to je týden, co jsem u Vás zazvonila a bylo mi dovoleno strávit s Vámi více než 3 hodiny. A protože si myslím, že by bylo dobré, abyste měla zpětnou vazbu, tak Vám chci podat zprávu o dopadu našeho společného úsilí.

Není třeba se nějak sáhodlouze rozepisovat. Stručně a jasně: Pohoda, klídek

Jsem nějak víc vyklidněná, vyrovnanější, sama se sebou spokojenější, šťastnější, všechno je barevnější…. A hlavně, nepřišla potřeba „přežrat se“, naopak si jídlo víc užívám a vychutnávám.

V hlavě se celé dny něco děje, najednou se otevřela další negativa z raných let, spousta věcí se mi vyjasnila. Dnes by hodnocení u jednotlivých osob, které jsme spolu vytvářeli, bylo zcela jiné, v některých případech úplně opačné….

Uvidím, jak se všechno časem usadí. Kdybych narazila na něco, co sama nedokážu rozklíčovat, požádala bych Vás opět o pomoc.

Děkuji Vám moc za čas, který jste mi věnovala, děkuji za možnost potkat Vás.

Užijte si krásné slunečné odpoledne.

Markéta

—————————————————————————————————————-

„Dobrý den paní Kostelecká,

chtěla jsem Vám moc moc poděkovat za Vaši terapii. Takhle dobře mi už dlouho nebylo Včera mě celý den tak nějak zvláštně pobolívala hlava, ale i přes to jsem měla spoustu energie. Jste úžasná, a moc bych si přála jednou pomáhat lidem Tak, Jak to umíte vy. Stačí váš úsměv a hned je na světě líp.

Děkuji. Mějte krásný den .

Andrea B“

Chcete se cítit jako Andrea? Napište mi, nikdy není pozdě začít se cítit lépe!

—————————————————————————————————————-

NAPSALA MI SPOKOJENÁ KLIENTKA Irena Mejzlíková Koutníková :

„Maruško já tě nesmírně obdivuji. Tvojí chuť a sílu dál se vzdělávat, pracovat na sobě… jsi úžasná. A moc děkuji za terapii, jak jsi měla tu akci sezení zdarma. Stále na to vzpomínám. Držím pěsti ať máš spoustu spokojených klientů!

————————————————————————————————————————————————————–
S paní Maruškou jsem se seznámila přes FB ,,nabízela meditaci od Marie Diamond, a začala mě Maruška zajímat více ,až jsem pročetla nabídku terapie EFT.C ítila jsem že ji mám zkusit, že není náhoda že mi přišla do života. Maruška reagovala na moji prosbu téměř hned, protože když něco potřebuji udělat pro sebe tak hned. Technika, hlas, přístup k člověku, zájem i později jak mu je, plnění úkolů na doma ,a ty plním svědomitě, jsem jako hravé dítě, čekající úspěšné dokončení úkolů.

Děkuji Maruško a přeji samé štěstí v životě a Vám co čekáte na zázraky, svěřte se Marušce.
Mirka


———————————————————————————-
Zdravím, milá paní Kostelecká,

píši Vám, protože bohužel musím naši schůzku v pátek z rodinných důvodů zrušit. Zkusila jsem si načíst feng šuej v knize od Marie Diamond, kterou jsem si od Vás zakoupila, a mám v tom už mnohem více jasno:-) Chtěla jsem Vám spíše na schůzce poděkovat, jelikož se cítím dobře. Problémy s nespavostí a neustálým řešením negativních lidí jsou mnohem lepší. Umím si to lépe uvědomit. Zpomalila jsem. Dokážu se jak se říká „stopnout“ a jít pozitivnější cestou. Myslím, že změna myšlení a pozitivnější přístup k sobě i k ostatním – to pro mě bude cesta na celý život a hlavně díky Vám jsem na to přišla. Jsou dny, kdy vše není, jak bych chtěla, ale to už je součást života. Nechtít tolik. Neustále je se co učit. Naučila jste mě ne bojovat proti strachu, ale spíše ho přijmout. Určitě bych Vám, milá Maruško, ráda osobně poděkovala. Tudíž bych se Vám zkusila ozvat až přijedu z té mojí zdravotní rekreace či jak mi vyjde čas a domluvila bych si s Vámi schůzku. Doufám, že mě tento fajn stav vydrží navždy. Cítím se totiž i zdravotně mnohem lépe. Ať se i Vám daří dobře.

Mějte pěkné dny.

S pozdravem a přáním krásných Vánoc.

Dana P.
——————————————————————————————-
Míla Maruško,

moc rad čtu Vaše prispevky , ještě jednou moc děkuji. Pevne věřim, že se ty věci harmonizovaly a ten proces pokračuje a plyne. Mam přece jen jednu prosbu, a to aby se harmonizovaly i záležitosti finanční vc. exekuce. To jsme už nestačili probrat. S díky a v úctě,…….Ještě jednou děkuji . Jste moc milá. Dnes jsem zatím nevzal prášek proti bolesti. Cítím k Vám důvěru. Dekuji Karel V

———————————————————————————

Ať už se zítra rozhodnu jakkoliv, vím, že se mi otevřou další dveře…
Maruško, prosté děkuji snad ani nestačí. Zavařily jsme telefonní linky, ale já pokládala sluchátko klidná a vyrovnaná s vědomím, že jsem díky Vašemu vedení dospěla k rozhodnutí co chci. A i když to bolelo a ještě chvilku se budu otáčet po těch drobečcích se slzičkou v duši, vím, že jsem se rozhodla správně.
Takže ještě jednou DĚKUJI Soňa

——————————————————–

Příjemný večer paní Kostelecká,
nejlepší pocit jsem měla když jsem odcházela, to bylo opravdu nepopsatelné. A je zajímavé, jak si postupem času uvědomuji kolik malicherností člověka ovlivňovalo a zbytečně ničilo nervy a sebedůvěru. Co se týče okolí, vidím lidi okolo sebe naprosto jinak a myslím, že i oni se v mé přítomnosti cítí lépe než dřív:-) Vím o několika dalších „vystresovaných“ lidičkách, kterým by to určitě pomohlo, takže se jistě ráda zmíním. Mě to pomohlo, a jak…………:-))))

Ještě jednou děkuji,

mějte se hezky.Karolína.

___________________________________________________________

Dobrý den paní Kostelecká,
normálně v práci své soukromé maily neotevírám a pokud ano, tak hned ráno než začnu pracovat, ale dnes mě něco říkalo, ať se do nich podívám a tak jsem právě otevřela svoji poštu, jen chvilku poté, co jste mi napsala mail o tom, že od Vás dostávám 2 hodiny EFT terapie.

Pláču tady radostí a strašně moc Vám děkuji, opravdu moc děkuji.

Růžena N

———————————————————————-

Ahoj Maruško .

Moc Ti děkuji za vše co mi posíláš. Není den, abych si to nečetla znovu a znovu. Moc se mi líbí. Jsi velice moudrá žena a přitom tak milá a skromná. Takových lidí je málo. A ještě jednou Ti blahopřeji ke Tvým velice šikovným dcerám. Víš ,vždycky mně to dostane a dožene k slzám. Jako včera. Ale hrály krásně a moc se určitě všem líbily.

Pozdrav posílám Vám všem Marie F.

——————————————————————————————
Dobrý den paní Kostelecká,
cítím se líp, na bývalého přítele už nemyslím, snažím se o odpuštění a dnes jsem měla rande.
Proto vám odpovídám tak pozdě, tak uvidíme, jak to dopadne…..
S pozdravem Eva B
————————————————————————
Jsem šťastná. Děkuji

Jana

——————————–

Dobrý den paní Kostelecká

po Vašem sezení je mi vždy fajn, zatím jsem absolvovala jen cesty do práce a dobrý i se cítím v pohodě, jen ty moje slzičky, ale na ty se taky domluvíme. Určitě se ozvu, díky a přeji hezký víkend.

Lenka J

——————————————————————-

Milá paní Maruško,
velmi Vám děkuji za Vaši hodinu zdarma, kterou jste mi věnovala. Ona to vlastně nakonec nebyla jen hodina ale s mým „perpetem mobilem“, které jsme rozplétaly nakonec tři, které utekly velmi rychle a příjemně. A hlavně, když jsem odcházela, tak jsem v sobě měla odhodlání, ten svůj kolotoč řešit a dívat se na něj z jiného úhlu. Vím, že u mne je to běh na dlouhou trať ale jak se jednou začne… Jsem ráda, že jsem Vás po jednom „kdysi setkání“ opět potkala a jak se říká: Náhody neexistují.. Lidé nám do života přicházejí, protože to tak mělo být a všichni se navzájem obohacujeme. Krásné jaro  Paní A.

————————————————————————————–

Dobrý den, paní Maruško

cítím mnohem lépe, strach je menší a spím hezky:) takže díky. Snažím se zpomalit, je to pro mě těžký, dělám vše honem rychle ….., ale aspoň už vím, co je za problém a v určité chvíli se zastavím, i když už mám třeba hotovo, uvařeno, ale vím, co se děje, takže s tím můžu pracovat.

Mějte hezké dny. Ozvu se Vám po dovolené.
S pozdravem Dana
——————————————————————————————

“ EFT aj mna naštartovala . Maruska Maruška Kostelecká je skvelá sprievodkyna. Odporúčam! „

– toto mi napsala další spokojená klientka – Lenka Halásová
————————————–
Paní Kostelecká,

zdravím. Mám se hezky. Moji kluci jsou v pohodě a jsem moc ráda, že je mám. Zatím mi dělají radost. S přítelem jsme si užili pěknou dovolenou:). Mějte se hezky a dík.

Vlasta H.

—————————————————————————–
Ahoj Maruško,

omlouvám, se, že píšu až nyní.

Chtěl bych Ti moc poděkovat za prohloubení TFT(EFT). Pozoruju velké změny ve svém životě. Věci, které mě dříve rozčilovaly a řešil jsem je vždy celkem radikálně najednou řeším jinak – mírněji a s jistým nadhledem.

Mimo jiné jsem i více tolerantní k chybám lidí okolo mě. Musím říct, že se mi hodně ulevilo. Takže jsem Ti vděčný za to, co jsi pro mě udělala.

Ještě jednou děkuji.

Roman d

_____________________________

Hana Kalábová napsal:
3.9.2014 v 22:25
Moc děkuji za dnešní terapeutickou koučovací (skype) hodinu spojenou EFT. Byl to silný zážitek. Člověk hodně věcí nemá správně nastavené a ubližuje jenom sám sobě. Já sem měla to štěstí že jsem Vás poznala.

Moc děkuji za Vaši trpělivost a za Váš čas který Jste mé osobě věnovala.

Hana Kalábová

__________________________________________________

Ahoj Maruško,

dneska se už cítím dobře, od teď už to bude jenom lepší !!

Děkuji Ti Jana K.

________________________________

Ahoj Marů,
schválně ti píši touto cestou, abys viděla, že jsem se zvládla zaregistrovat na tvoje stránky a přihlásila k odběru tvých článků. Moc ráda se dozvídám nové věci, takže ti moc a moc děkuji.

Jinak zákon přitažlivosti opravdu funguje, protože si představ, že mě nevezmou zpátky do práce a to jsem si samozřejmě přitáhla tím, že jsem sama nevěděla, jestli se mi tam chce zpátky, takže teď to beru jako odpich k něčemu novému a určitě lepšímu….:))))

Měj se krásně. Pa. Jana Ž

——————–

Ahoj Maruško

Změny jsou:žádná nervozita, lecos dokážu přejít ironií, asertivitou a aniž by se
mě to tolik dotýkalo, je to všechno lepší, jen mám ještě problém se studem
mluvit před více lidmi, to bych potřebovala taky něják odbourat…………:-(

No, hlavně v práci, potřebuji něco říct pro všechny kolegy a občas se přistihnu jak se červenám a dost mě to paralyzuje a neumožňuje se projevit tak, jak bych potřebovala.
K.

——————————————————–

Milá Maruško,

s radostí i zvědavostí jsem si přečetla tvůj první zážitek se terapií EFT. Blahopřeji ke krásnému výsledku. Pokud terapii ozdobíš svou krásnou, milým úsměvem a vším co z tebe vyzařuje, tak při hodnocení velikosti bolesti neprojdem mezi rukami ani zrníčko máku.

Blahopřeji.

Marie Kubová

_______________________________________
Ahoj Maruško,

už je mi lépe. Díky moc za pomoc, jsem ráda, že Tě mám.rád

Pa Jana J.

______________________________

Maruško,
moc mě těší, že to tak lze. To, že ty emoce mohly být ze zážitku v okolí mě nenapadlo, a je to možné. Některé z nich ale byly faktické – ten strach z trestu otce. Skvělé je, že už se to asi projevuje, včera jsem si s rodiči popovídal jako nikdy a já si to spojuju s tím EFT. A to, že se dokážu dostat k příčině problému? Už dlouho jsem sebe zkoumal, a příčiny svých problémů. Vedl jsem si dlouho deník, a naučil jsem se sobě pokládat si otázky, které mě přivedou až ke skutečné příčině problému. Tak možná právě tuto dovednost zúročuju při tom EFT.

Ještě je hodně práce na sobě přede mnou, ale dělám to s radostí a věřím, že to stojí za to.

Přeji pěkný zbytek víkendu!

Jakub

——————————————————————-

Zdravím Maruško,
konečně jsem se dostala ke Tvým stránkám. Myslím, že se Ti podařily!!!
Je z nich znát Tvoje láska k této metodě.
Krom pevného zdraví Ti přeji hodně radosti z této práce a DĚKUJI….:-)

Jarmila G.

_______________________

Ahoj Maruško,

už jsi mi jednou pomohla a mám v plánu přijít zase.
Je to opravdu dobré. A závidím, že jsi znala pana Paseku. Je to velká zkušenost
do života. Včera jsi nám chyběla. Bylo to hezké, ani se nám nechtělo domů. Doufám, že jsi zdravá. Chtěla jsem Ti psát a našla jsem mejl, tak odepisuji. Měj se hezky a těším se, že se zase uvidíme. Ahoj Lída.

__________________________________________

Dobrý večer,

dnes jsem usnula v pohodě. Příjde mi, jako by ze mě něco spadlo a cítím určitou úlevu. Moc dekuji

Jana S.

______________________________________

Dobrý den,

děkuji moc  Cítím se skvěle, užívám si s dětmi prázdniny, v září nastupuje malá do školy, tak nastanou povinnosti. Nemoci pominuly a myslím, že nejhorší máme za sebou, daří se nám skvěle. Nic neřeším a užívám si léto:).

Krásný den Lucka T.

_________________________

Díky za syna!

Jarka S.

—————————-

Milá Maruško,

děkuji, je to krása. Raduji se a těším z tvých článků a povídání.

Máš krásné stránky a já mám od tebe růžičku, která zdobí článek o panu Pasekovi.

Měj se moc pěkně.

Marie K.

————————————————-

Ahoj Maruško,

díky za včerejšek, byla to zajímavá terapie a nakouknutí na začátek života.
Já jsem ten dojížďák, takže ještě skoro celý den jsem cítila takové ty tlaky v těle a hlavě snad ještě víc. Až na večer se to nějak uvolnilo.
Zařídila jsem pár věcí, ale skoro každý den si říkám, že jsem toho mohla udělat nebo zařídit víc a tím si asi ten tlak vytvářím sama a pak tím toho míň stihnu.
Ale ty úspěchy si vypíšu
To zatím stačí, asi si to tady budu dopisovat, protože každý den může být nějaký úspěch i třeba to, že ráno vstanem.
Vím, že denně se dějí zázraky, vnímám to, všímám si toho, někdy míň a někdy víc.
Měj krásnou dobrou noc a těším se na příště
Eva P.
_____________________________________________________

„Dobrý den.

Děkuji, moc jste mi pomohla, takhle na dně jsem ještě nebyla a po sezení s Váma už zase funguji. Pořád to bolí, ale čas to zahojí. Moc děkuji,

hezký den Růža N.“

__________________________________

Dobrý den,

zatím je to dobré. Kdyby to tak zůstalo, tak by to šlo. Spala jsem tak tvrdě, jak už dlouho ne! Tak uvidím. Mějte se hezky, já se někdy ozvu, jak se to vyvíjí dál.

Sylva Š.

_____________________________

„Dobrý den paní Kostelecká,

musím uznat, že to funguje, že se cítím o mnoho lépe, nedělám si ze všeho starosti a když náhodou nějaké jsou, tak se na ně snažím dívat z té lepší strany. Opravdu mi to pomohlo. Děkuji jsem vděčná, že jsem Vás potkala. Moc jste mi pomohla. Ráda se s Vámi zase setkám.

Bohunka Z.“

————————————————————–

Předmět: pozdrav mé nejmilejší kamarádce Marušce

Ahoj Maruško !

Co nejsrdečněji Tě zdravím a posílám pusu. Tak se mi blíží vysněná dovolená. V sobotu odjíždíme na hory do Kopřivné ,jsou to Jeseníky. Po 3 letech budu spát, číst 2 krásné knížky, lyžovat, kdy já budu chtít a ODPOČÍVAT !!! To si stále slibuji a také dodržím. Mám se dobře, tak dlouho mi nebylo, a je to i Tvoje zásluha. Moc děkuji, že jsem Tě v životě potkala. A taky začnu snad i psát povídky do „šuplíku „,jak si mi poradila. Mám na to psaní stále výmluvy, jako málo času ,a podobně. Ale je to ve mně ,vím to, výmluvami se v životě nic nevyřeší. Musím začít a hotovo. Drž mi palce. ať to vyjde. A můj život ? To je jízda na tobogánu !Chvílemi je ta jízda tak „neovladatelná “ a když už ji mám “ pod kontrolou „,tak se opět hodně rychle rozjede „! Ale tak už to v mém životě chodí a já se snažím vše s pokorou přijímat a kupodivu se mi to daří, cítím to tak. Pokoru mít, je asi jeden z největších darů v životě, který když člověk má, vlastní mnoho. A Maruško, když jsem ji neměla, tak přišly hodně těžké chvíle. Jasně mi bylo seshora dáno najevo, že takto se chovat nemám. a bolelo to ,to mi věř. Nicméně nyní nastala doba pohody a já si ji užívám !!!. Co bude dál nevím. To ví s určitostí TEN , který je nad námi, a ON to rozhodne. Snad pochopím, co mám v budoucnu dělat a vše dobře dopadne. Tak mi drž palce a jestli budeš mít čas, chuť a náladu ,napiš mi prosím !!!

Moc pozdravů a pusu posílá Alena

P. S. Chci přestat kouřit, hlavně pro Wieska. A taky mě zlobí trošku žaludek, jím léky ,je to lepší, neboj, byla jsem na vyšetření. Tak fakt už se loučím, měj se pěkně !!! pusu a stále na tebe vzpomíná Alena

_______________________________________________________

„Ahojky Maruško,

děkuji za pozvánku a hned tam zadám email  Tvé stránky už jsem navštívila a jsou super. Taky se přestávám některých věcí bát a to taky díky eft Je zajímavé co si člověk schovává v různých koutech, eft je dobrý smetáček a pryč se smetím. Doufám, že se taky někdy sejdem a proberem spoustu věcí. Pa pa a díky, mám Tě rádamám

Dana O.“

——————————————

Paní Kostelecká, jste opravdu šikovná žena, to je úžasnééé, co všechno jste dokázala.
Děkuji moc za všechno, udělala jste mi radost.
Přeji Vám krásné dny…..plné sluníčka.
Laďka N.

_____________________________

„Ahoj Maruško,

po návštěvě u Teba je mi mnohem lépe, pocity, které jsem měla jsou fuč a začala jsem zpracovávat pracovní stránku do budoucna.

Jsou to docela hluboké bloky, takže možná klepu na pokličku, něco zpracuji a pokud bych se zase dostala do slepé uličky, tak bych se k Tobě zase objednala, jo?

Přeji pěkný den

Zdena

___________________

:-):-) krásný sluníčkový den paní Maruško, 🙂

Jinak se cítím určitě lépe, začínám dělat krůčky, už jsem zvládla i nějakou práci. Děkuji Vám za vše a přeji pěkné a pohodové dny….Laďka N.

_____________

Dobry den pani Marusko,

tak se Vam ozyvam, jak se mam. Pocity noc a den po konzultaci byli skvele, pak to trochu upadalo, ale stejne uz nejsem tak „hrozna“ jako predtim.
Prvni den jsem byla mila a laskava, vecer jsem s muzem dokonce spolecne koukala na film.
Ted v patek, jsme vyrazili na veceri ve dvou a bylo to prijemne.
Pak se sice v sobotu objevil nejaky vztek a nespokojenost, ale uz jsem „nejecela“ na deti jako driv.
A take mne nerozhodila ani ve skolce P., kdyz opet chtela dvd, aby si ho vypalila. Vlastne ackoli neco chtela po me, mela jsem pocit, jako by se mne to ani netykalo.
Takze evidentne pokroky.
Mockrat dekuji za konzultaci, obcas se ozvu jak se mam a jak to jde.
A jeste neco, Delate to skvele!!!
Hezky vecer Alzbeta B.“
——————————
Milá Maruško,

často a ráda na tebe myslím a té „ťukavé“ metodě naprosto věřím. Je nádherné číst, s jakou důvěrou tuto metodu přijímají děti. Jsou bez předsudků.

Přeji ti, krásná růžičko, pěkné dny.

Marie

_______________________________________________________

„Děkuji za krásné a povzbudivé novoroční přání,

rovněž přeji do nového roku především pevné zdraví, mnoho optimismu a veselou mysl (a tu vy můžete rozdávat, vždy člověka posunete dál),moře lásky a taky kapičku toho potřebného štěstíčka.

Celé rodině přeje Alena M.“

______________________________________________________________________
„Ahojky,

Lukášek vypadá naprosto zdravě J. Děkujeme za pomoc – budeme tě všude chválit. V úterý jdeme ještě na kontrolu na ušní, tak ti pak dám ještě vědět.

Měj se zatím krásně Jana G.

P.S.: Jo Lukášek mi dneska říkal: mami ta pani s pejskama říkala, že máme někdy zase přijet, tak za ní pojedem ?!?!

Asi za měsíc : Lukášek je v pohodě – ťuk ťuk ťuk . díky tobě