Jaká jste řidička?

„Řídíte rády?“ včera jsem se bavila s jednou paní, která měla strach z řízení auta, manžel na ní vždycky křičel: „Ty děsně řídíš!“ a také ji mlátil po rukou, až se paní jednou rozhodla a vyjela autem sama! Muži rádi vykřikují, jak jsou ve všem lepší a důležití….Ženy za volantem prý neriskují tolik jako muži, nebývají arogantní a vyvarují se nebezpečného předjíždění,“ tvrdí instruktor Jan Faktor, který pořádá kurzy bezpečné jízdy.

   Nejčastěji, proč ženy nerady řídí, je fakt, že vedle nich sedí muž, který se snad s volantem už narodil. (Možná to je někde obráceně, že když řídí muž, tak na něho křičí žena !?)

I s takovýmto strachem se ve své praxi setkávám a terapie EFT si s ním dovede lehce poradit . Jaký je ten Váš? Napište mi 

   Když jsem si já udělala v 18 letech řidičský průkaz, jela jsem s tatínkem (který mimochodem půjčoval své nové auto mým starším bratrům s úplnou samozřejmostí), ale já nezkušená a ještě k tomu „ŽENSKÁ“ jsem samozřejmě najela hned do první díry na silnici ( držela jsem se pravidla, že musím jet po pravé straně silnice a pak se nemůže nic stát). Tatínek na mě tehdy zakřičel : „Kdyby na silnici ležela mrtvola, tak ty ji snad přejedeš!“ Několik let jsem nejezdila, až „okolnosti“ mě donutily a několik posledních let jezdím po městě pomalu, většinou po pravé straně silnice, ale občas najedu i do nějaké té díry, ale to se stává snad každému, že se občas nevyhne a do něčeho najede i mému manželovi a tatínkovi jistě také 🙂
Jak to máte Vy, řídíte rády? Nebo máte vedle sebe někoho, kdo Vám vše v klidu vysvětluje a uklidňuje Vás, když najedete do nějakého výmolu?

přeji hezký den a samé šťastné kilometry


PS: napište mi, – řídíte rádi/y?

Jak jsou klienti spokojeni s terapií EFT si můžete přečíst ZDE : Reference 

Více o terapii :
www.mariekostelecka.cz

Marie Kostelecká

Napsat komentář